SlovenštinaČeština
Mám firmu která instaluje solární technologie
Získávám z programu nové zakázky a objednám si vše z jednoho místa.
Jsem dodavatel materiálu
Zvyšují se mi prodeje a objednávky vyřizuji mnohem efektivněji.
Mám zájem doporučovat solární technologie
Vydělávám slušné peníze za zprostředkování a pomáhám šetřit přírodu.

JAK PROGRAM FUNGUJE

Jak program funguje

Program Solar Gate B2B propojuje všechny skupiny účastníků trhu v oblasti alternativních energií. Od prodejce (doporučovatele), přes realizační firmu (montážníka), dodavatele (prodejce materiálu), až ke konečnému zákazníkovi.

Realizační firmy  získávají zakázky od nezávislých prodejců, mohou nakoupit materiál za výhodné ceny z jednoho místa, vést si evidenci zakázek a vytvářet nabídky ze vzorů za pár minut.

Dodavatelé materiálu oslovují svoji cílovou skupinu, tedy realizační firmy, kterých je v programu vysoký počet a mohou tak navýšit své prodeje. Program je koncipován tak, že během celého objednávacího procesu není potřeba pracovat s telefonem a proto jsou bjednávky zpracovány mnohem efektivněji.

Doporučovatelé (prodejci) solárních technologií jsou z řad finančních skupin, společností, které se zabývají energetickými úsporami, nebo nezávislí jednotlivci. Zapojení do programu pro ně znamená nové příležitosti k prodejům. Doporučování solárních technologií potencionálním zákazníkům je perspektivní, protože šetřit chce každý a v oboru jsou až do roku 2021 státní dotace!

PROGRAM NENÍ URČEN PRO KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY A JE ZDARMA.